2013.gada Salaspils novada čempionāta 1.kārtas rezultāti:

Salaspils FC - FK Tūrība 2:2
AFK Aliance - FK Tīnūži 2:0
Europlus - York 2:3

2013.gada Salaspils novada čempionāts tika iesākts ar vairākiem pārsteigumiem. Tā Salaspils FC komanda, kas iepriekšēja gada abās regulāra čempionāta spēlēs diezgan viegli tika galā ar FK Tūrība, šoreiz atspēlējoties no 0:2 spēja panākt tikai neižšķirtu! Europlus komanda, kuras kodolu veido pieredzejušie Salaspils futbolisti piedzīvoja zaudējumu no iepriekšēja gada pastarītes York komandas! Šajā spēlē Europlus futbolisti izšķērdēja vairākus 100% vārtu gūšanas momentus, kā rezultātā, 2 minūtes pirms spēles beigām tika sodīti!
Futbol komanda FK Tīnūži nespēja apspēlēt AFK Aliance, pirmajā puslaikā ar diviem precīziem sitieniem AFK Aliance futbolisti izvēršas vadība, otrajā puslaikā ar daudz momentiem komanda FK Tīnūži varēja salīdzināt rezultātu, bet pretinieka vartsargs darbojās lieliski vārtos!
Kategorija: SNAČ ziņas | Pievienoja: Janis11 (13.05.2013)