Lietotāji: 0

Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

Ogres novada čempionāts 4.kārta
Ieteikt Draugiem.lv

Otardien, 5.jūnijā, Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā notiekošajā Ogres novada atklātā futbola čempionātā 7:7 izspēlēta ceturtā kārta. Šoreiz bez īpašām problēmām, pateicoties sausajām uzvarām,  pie trīs ieskaites punktiem tika OSC/FK 33 un Delfīni. Šovakar plkst. 21:00 "kājas krustos" "Birzgale" un "Ropaži".

Karsti gāja vieniem no nosauktajiem uzvarētājiem – "Delfīniem". Neskatoties uz pastarīšu statusu, piektdieņi izrādīja visai sīvu pretestību. Tiesa gan, delfīni lēni un pacietīgi bruģēja ceļu uz panākumu, pabeidzot maču ar nelaistu golu. Tomēr uzvaras priekus aizēnoja Artūra Satkuna noraidījums par nesavaldību. Viņam nākamā cīņa pret "Streku" būs jāvēro kā skatītājam.

"5Diena Ogre" – "Delfīni" 5:0
Vārtu guvēji: nav – Artūrs Satkuns, Dainis Nipers, Lauris Rudzītis, Aigo Aizporietis, Mārcis Kazakovs
Brīdinājumi: nav – Artūrs Satkuns s.k. (izlaiž spēli), Dainis Nipers dz.k.

Paralēli notiekošajā spēlē starp "Tīnūžiem" un "Orientieristiem" šķita, ka šajā pārī tiks slēgts mierizlīgums, taču dažas minūtes pirms laika beigām tīnūžnieki realizēja uzvaras vērto uzbrukumu, saglabājot vietu kopvērtējuma viducī. Tikmēr orientieristiem ceturto reizi pēc kārtas laukumu nācās atstāt zaudētāju lomā.

"Orientieristi" – "FC Tīnūži" 2:3
Vārtu guvēji: Jānis Zamovskis, Edijs Blekte – Andrejs Krupnovs 2, Jānis Senkāns

Turpinājumā par skaistu futbolu ar atšķirīgiem rezultātiem parūpējās "OSC/FK 33" un "Taurupe", kā arī "Streka" un "FK Ķegums". Pirmajā pārī īsta cīņa ritēja vien nepilnas desmit minūtes, kad sāka parādīties krietni izteiktāks oranžo pārsvars. Šeit ar vārtu guvumu atzīmējās septiņi futbolisti. Sportiski naidīgāks noskaņojums valdīja Ķeguma novada derbijā. Nedz rembatieši, nedz ķegumieši negrasījās piekāpties, kā rezultātā 3:3 neizšķirts.

"Taurupe" – "OSC/FK 33" 0:8
Vārtu guvēji: Romāns Atrahimovičs 2, Igors Krasovs, Maksims Žaltkovskis, Elīss Salcevičs, Kristaps Rītiņš, Dāvis Čakšs, Ņikita Ivakins

"FK Ķegums" – "Streka" 3:3
Vārtu guvēji: Deivids Strazdiņš 2, Jānis Strazdiņš – Andis Šteins, Ainārs Skangals, Anatolijs Starovoitovs

Visbeidzot futbola otrdienu noslēdza Ogresgala komanda "OCSK", kas eksaminēja ne tik pieredzējušo "FK Lielvārdi". Šeit ar pirmo vārtu guvumu sezonā atzīmējās ogresgaliešu kapteinis Edžus Picka, kuram pievienojās arī Gatis Šimanskis. Pateicoties minēto sportistu precīzajiem raidījumiem, "OCSK" svinēja otro sauso panākumu turnīrā. Laukuma otrajā daļā ceļu pa panākuma taku turpināja "Deppo", kam ar 5:2 izdevās pārspēt sīksti spēlējošo "Jamaikas" sastāvu.

"OCSK" – "FK Lielvārde" 2:0
Vārtu guvēji: Edžus Picka, Gatis Šimanskis – nav
Brīdinājumi: Toms Ēriķis – nav

"Deppo" – "Jamaika" 5:2
Vārtu guvēji: Oļegs Gorjunovs 2, Vitālijs Koroļovs 2, Emīls Muižnieks – Aivars Andersons, Artis Savins
Brīdinājumi: Aivis Jonikāns dz.k., Kristaps Deksnis dz.k. (izlaiž spēli) – nav

Otardien, 6.jūnijā, savā starpā tikās "Birzgale" un "Ropaži". Pirmā puslaika vidū vadībā izvirzījās ropažnieki. Vadībā esošā komanda turpināja spēlēt nedaudz labāk par pretiniekiem. "Birzgale" tikmēr pārdzīvoja grūtus laikus uzbrukumu veidošanā un noslēgšanā. Šoreiz palīdzēt nevarēja birzgaliešu līderis Jānis Siliņš. Tomēr tas netraucēja panākt izlīdzinājumu un nosargāt punktu līdz mača beigām.

"Birzgale" – "LKR Ropaži" 1:1

Vārtu guvēji: Raivis Krastiņš – Andis Krūmiņš