Lietotāji: 0

Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

Ogres futbola čempionāts 8. kārta

Ieteikt Draugiem.lv

Vasaras čempionātam futbolā 7:7 aizvadīta jau 8. Kārta. Šo kārtu izlaida „Strekas" un „Suntažu" futbolisti.

Pirmie uz laukuma satikās " FK Tīnūži" ar „Karturpurpeļiem"
Sākoties 1. periodam „Tīnūžnieki" laukumā dominēja un tiekot pie pāris labām izdevībām tās arī izmantoja, aizejot atpūtā spēles rezultāts 2:0 par labu „FK Tīnūži".
2.periods bija Tīnūžniekus nedaudz iemidzinājis pēc gūtajiem vārtiem, ko „Karturpurpeļi" spēja izmantot un skanot spēles beigu svilpei rezultāts neizšķirts 2:2.

Otrajā pārī „Meņģelieši „ pirmie atklāja spēles rezultātu , taču OCSK diezgan ātri spēja rezultātu izlīdzināt un gūt arī otros vārtus svinot uzvaru ar 2:1

Otrā laukuma pusē „Ropažnieki" visu spēli bija iedzinēju lomā skrienot pakaļ Lielvārdei, kurus spēles beigās arī izdevās panākt. Spēles rezultāts neizšķirts 2:2

Pēdējie pāri šajā vakarā uz laukuma nāca" Fortūnas" un „EkoSolis" futbolisti, kā arī „Dinamo/ FK Ogre+" un „Taurupes" futbolisti.

Fortūnieši jau ar pirmajām spēles minūtēm uzņēma apgriezienus, nogādājot bumbu Ekosoļa vārtos 3 reizes, likās ka pie 3:0 rezultāta vairs nekas īpaši nevar mainīties, taču spēle beidzās, tad kad tā beidzās un šajā gadījumā to lieliski parādīja EkoSolis futbolisti, kuri izmantojot arī pāris rupjas pretinieku kļudas spēja izraut neizšķirtu 3:3

Otrā laukuma pusē cīnijās šā brīža divas kopvērtējuma tabulas līderu komandas: Dinamo/FK Ogre+ un Taurupe.

Tur spēles rezultāts diezgan ātri tika atklāts par labu Taurupiešiem, kur nedaudz nepārliecinoši nospēlēja Dinamiešu vārtsargs atvairot bumbu vārtu priekšā, kur tai klāt jau bija Taurupes spēlētājs un bumba tika „iespiesta „ vārtos.
Spēlei turpinoties „ Dinamieši" nekādi nespēja atrast spēles pavedienu, kļūdas aizsardzībā un 2:0 par labu Taurupei.

10 minūtes pirms spēles beigām Dinamiešiem izdevās atslēgt Taurupes vārtus, kas arī spēja sapurināt komandu un Taurupei bija jāiztur diezgan liela opensīva. Vārtus glāba gan vārtsargs, gan vārtu pārliknis, gan vārtu stabi.

Emocijas laukumā bija nokaitētas, tika izvicinātas arī dūres, kas „Taurupiešiem" ļāva spēlēt vairākumā, tas gan lielus panākumus viņiem nenesa, bet spēles rezultātu tomēr nosargāt izdevās 2:1 par labu „Taurupei".

Spēļu rezultāti un vārtu guvēji:

FK Tīnūži – Karturpurpeļi 2:2
Vārti: A.Krupnovs (1), J.Meļņiks (1) - J.Šteinkopfs (1), E.Jankovskis (1)

OCSK – Meņģele 2:1
Vārti: E.Picka (1), J.Baulze (1) – M.Gžibovskis (1)

Lielvārde – Ropaži 2:2
Vārti: V.Ajučonoks (1), A.Andersons (1) – A.Mālnieks (1), R.Želneronoks (1)

Dinamo/FK Ogre + - Taurupe 1:2
Vārti : A.Stefans (1) - A.Bogdans (1), D.Barbahosa (1)

FK Fortūna/Deppo - EkoSolis 3:3
Vārti: V.Kuzmins (1), A.Sadkovskis (1), S.Lovčenovskis (1) – E.Sparāns (1), R.Freimanis (1), M.Tiltiņš (1)