Lietotāji: 0

Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

Ogres futbola čempionāts 4. kārta

Ieteikt Draugiem.lv

Futbola čempionāta 7:7 ietvaros aizvadīta jau 4. kārta. Šo kārtu izlaida „Strekas" futbolisti.
Jau pirmās kārtas parādīja, kā šī gada futbola čempionāts būs visai interesants un pārsteigumiem pilns, labus sniegumus var parādīt jebkura no 13 komandām. Šajā kārtā to parādīja „FK Fortūnas/Deppo" futbolisti, kuri cīnijās neizšķiri ar „OCSK" futbolistiem 0:0, jāteic ka šis čempionāts ir sācies ar ļoti daudzām bezvārtu neizšķirts spēlēm.

Eko Solis – Ropaži  1:3
Vārti: M. Tiltiņš (1) – A. Krūmiņš (1) , Ģ. Jaunzems (2)

"Karturpurpeļi" un "Lielvārde" šoreiz rādīja diezgan samocītu spēli, pāris momentu gan bija abām komandām, bet šoreiz tomēr veiksme nostājās Lielvārdes futbolistu pusē.

Karturpurpeļi – Lielvārde  0:1
Vārti: nav – M. Zvaigzne (1)

„Taurupes" un „Suntažu" spēlē vairāk bīstamu momentu bija Taurupiešiem, bet bumba vārtos ceļu neatrada, likās, ka spēle briest uz to , ka rezultātu tabulā būs jāieraksta nulles, taču spēles pēdējās minūtēs bumbas vārtos pildījās kā no pārpilnības raga un spēles izskaņā futbola cienīgs rezultāts 2:1 „Taurupiešu" labā.

Taurupe – Suntaži  2:1
Vārti: O. Mežsargs (1), K. Zariņš (1) – G. Patmalnieks (1)

FK Fortūna/Deppo futbolisti parādīja raksturu aizsardzībā un neļāva OCSK gūt nevienus vārtus. Jau kuro reizi izcilu sniegumu rāda Fortūnas vārtu vīrs V. Sadkovskis (Kaļučijs)

OCSK – FK Fortūna/Deppo  0:0
Vārti: nav – nav

„FK 33" spēlē pret „Tīnūžiem „ vārtu gūšanas momentu daudz bija abām komandām, taču FK 33 komandas vārtsargs bija sava uzdevuma augstumos un bīstamos sitienus pa vārtiem apslāpēja vairākkārt. Lai gan pirmie vārtus guva " FK/33" futbolisti un likās, ka uzvara jau ir rokā, taču pēdējā minūtē no stūra sitiena raidītajai bumbai  galvu pielika garais Aleksejevs un gūstot vārtus izlīdzināja rezultātu, atnesot savai komandai pirmo punktu.

OSC/FK 33 – FK Tīnūži  1:1
Vārti: M. Tanne (1) – R. Aleksejevs (1)

Dinamieši turpinot savu uzvaras gājienu šoreiz nedeva ceļu Meņģeliešiem. Atrodot pretinieku vārtsarga vājās vietas un sakārtojot necaursitamu aizsardzību tika svinēta uzvara.

Meņģele – Dinamo/FK Ogre+  0:3
Vārti: nav – U. Rengards (2), A. Stefans (1)