Lietotāji: 0

Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

Ogres futbola čempionāts 2. kārta

Ieteikt Draugiem.lv

Futbola čempionātam 7x7 aizvadīta 2. kārta. Laiks spēlētājus šoreiz nelutināja, lietus lija gandrīz bez pārtraukuma, padarot laukumu un bumbu nedaudz nepaklausīgu, kas iespējams arī rezultātos ieviesa savas korekcijas.
Pirmajos pāros uz laukumiem satikās Streka un lielvārde. Strekieši atguvušies no 1. kārtas bezvārtu guvuma šoreiz kaujinieciskāk noskaņojušies pārspēja Lielvārdiešus ar 2:1, savukārt EkoSolis neatrada nekādas ierīces lai uzlauztu Suntažu aizsardzību 0:3

Streka – Lielvārde 2:1
Vārti: J. Malzubs (1), N.Ketners (1) – V.Ajučonoks (1)

Eko Solis – Suntaži 0:3
Vārti: nav - D.Dancītis (1), A.Gvelzis (1)

Otrā pāra komanda FK/Fortūna/Deppo neatstāja nekādas cerības Karturpurpeļiem un kopā ar savas komandas vārtsarga V. Sadkovska labo sniegumu savus vārtus noturēja neskartus.

Karturpurpeļi – FK Fortūna/Deppo 0:2
Vārti: nav – A.Satkuns (2)

Taurupe – FK Tīnūži 2:1
Vārti: O.Visockis (1), O.Mežsargs (1) – J.Meļņiks (1)

Kā vieni no pēdējiem laukumā tikās Ogres futzāla čempionāta virslīgas komandas. OCSK – Dinamo/FK Ogre+ . Lai gan spēle tika aizvadīta jau prožektoru gaismās, mačs izvērtās interesants un neiztika arī bez asumiem. Jāatzīst, ka pieredzējušajiem Dinamo/FK Ogre+ vārtu gūšanas momentu bija krietni vairāk, taču OCSK vārtus lieliski nosargāja vārtu vīrs. Arī ogresgaliešu laukuma spēlētāji spēlēja neatlaidīgi un neļāva pretiniekam precīzi noslēgt uzbrukumu. Rezultātā bezvārtu neizšķirts.

OCSK – Dinamo/FK Ogre+ 0:0
Vārti: nav – nav

Otrā laukuma galā cīnījās OSC/FK33 un Meņģeles futbolisti. Jau no pirmajām minūtēm sportiski niknāki izskatījās Meņģeles futbolisti, kas arī vainagojās ar vārtu guvumiem, jāteic, ka arī laukumā pavadītās Cīruļa minūtes šoreiz OSC/FK33 futbolistiem nepalīdzēja.

OSC/FK33 – Meņģele 0:2
Vārti: nav – M.Gžibovskis (1), A.Balodis (1)