Sveicināti Viesis • Reģistrācija • Ieeja

Mini-čats

 

Sekojam līdzi:

 

Øàáëîíû äëÿ Þêîç ñïîðòèâíîé òåìàòèêè

Ieejas forma

 

Ogres čempionāts futbolā 7x7

V. Komanda Sp. +/- P.
1 Streka
8 12 19
2 FK Fortūna 8 13 17
3 OCSK 7 17 14
4 Ikšķile 8  3 13
5 Dinamo Ogre 8  8 12
6 Antidopings 8 -5 12
7 Zuši 8 -4 11
8 FK Reinards 9 -9  9
9 SK Pārogre 8 -9  7
10 APU 8 -14  5
11 FK Tīnūži 8 -12  4

Nākamā spēle:

Iepriekšeja spēle:

 

Atbalsta

 

Skaitītāji


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 
Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

Noslēdzās Ogres novada atklātais čempionāts futbolā

24. augusta vakarā noslēdzās Ogres novada atklātais čempionāts futbolā (7:7). Pēc viena gada pārtraukuma par čempioni atkal kļuva Ogresgala komanda OCSK, sudraba medaļas ieguva turnīra debitante "PROF.LV" (Ķegums), bet ar bronzu nācās samierināties nu jau bijušajai čempionei "Strekai" (Rembate).

OCSK čempiones kausu sev bija nodrošinājusi jau pirms nedēļas, bet divās no četrām pēdējās kārtas spēlēm izšķīrās sudraba un bronzas godalgu liktenis. Uz 3.vietu pretendēja "Dinamo Ogre", kurai pēdējā kārtā bija jāuzvar jaunie čempioni, kā arī jācer uz "Strekas" panākumu mačā pret "PROF.LV". To, kas no pašiem bija atkarīgs, dinamieši izpildīja, uzvarot OCSK ar 3:2. Tomēr medaļas viņiem šoreiz izpalika, jo ķegumieši, spēlējot tikai septiņu vīru sastāvā, ar 2:1 pārspēja rembatiešus.

1. vietā OCSK: Andris Pozņaks, Jānis Antrops, Romāns Atrahimovičs, Jānis Grants, Juris Lauzums, Ralfs Melders, Daumants Pabrieža, Juris Pozņaks, Mārcis Bormanis, Gatis Šimanskis, Toms Ēriķis, Edžus Picka, Jānis Bauze, Jānis Lūsis un Andris Bērziņš.
2. vietā "PROF.LV": Vadims Aņukovs, Sandris Biķernieks, Rolands Ivanovs, Kaspars Salenieks, Deivids Strazdiņš, Jānis Strazdiņš, Agnis Pūpols, Zigmunds Šteins, Matīss Henke, Pauls Arnitis, Edgars Stirāns, Dāvis Lepers, Matīss Bērziņš, Mārtiņš Vabels un Aivis Jonikāns.
3. vietā "Streka": Artis Bariņš, Jānis Brūveris, Andris Dimants, Oskars Dūdens, Kaspars Dumpis, Konstantīns Fjodorovs, Guntis Gabrāns, Kaspars Mālnieks, Jānis Malzubs, Oskars Mežsargs, Roberts Miķelsons, Lauris Rudzītis, Anatolijs Staravoitovs, Ervīns Torsters un Rinalds Vaiders.
Uz apbalvošanas ceremoniju bija ieradies Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis, kurš personīgi sveica visus laureāts.

Balvu kā čempionāta korektākā komanda saņēma "Ropaži", kas turnīra laikā nenopelnīja nevienu dzelteno vai sarkano kartīti.

Par rezultatīvāko spēlētāju ar 10 goliem kļuva "FK Tīnūži" uzbrucējs Andrejs Krupnovs.

Katrā komandā tika noteikts vērtīgākais spēlētājs:

Jānis Antrops (OCSK), Zigmunds Šteins (PROF.LV), Andris Dimants (Streka), Raimonds Ušerovskis (Dinamo Ogre), Aleksejs Mozolis (Ropaži), Maksims Poļevojs (FK Tīnūži), Krišjānis Jurģelis (SK Pārogre) un Romāns Dedjuško (Ogres zuši). "Ikšķiles" un "Gaisa spēku" (Lielvārde) vērtīgākie spēlētāji balvu vēl nav saņēmuši.

Materiāls publicēts sadarbībā ar

OSPORTS.lv

Kategorija: Ogres novada čempionāts | Pievienoja: Janis11 (25.08.2016)
Skatījumu skaits: 625
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]