Lietotāji: 0

Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

FK Tīnūži parāda lielisku spēli un pieveic Lielvārdi

Ieteikt Draugiem.lv

23. jūlijā tika aizvadīta 10. kārta futbola čempionātam Vasara 7x7. Šajā kārtā rezultāti bija tikpat mainīgi kā laika apstākļi.

Pirmie uz laukuma satikās OSC/FK 33 un EkoSolis. Ar mača pirmajām minūtēm labāku futbolu rādīja Sporta centra jaunieši, kas dominēja laukumā visu spēles laiku un rezultāts likumskarīgs 9:0 par labu OSC/FK 33, jāteic ka Cīruļa vadītie futbolisti šajā mačā guva vairāk vārtus nekā visās iepriekšējās spēlēs kopā.

Otrā laukuma pusē Streka cīnijās ar Meņģeli. Pirmie rezultātu atklāja Strekieši, kuru labā vārtus guva A.Bariņš, bet ilgi nebija jāgaida, kad Meņģeliešu spēlētājs Gžibovskis skaistus atbildes vārtus guva ar galvu.
Pirmais periods jau ritēja uz izskaņu, kad Malzubs no savas aizsardzības zonas redzot, ka pretinieku vārtsargs ir izgājis nedaudz no vārtiem zibenīgi raidīja bumbu vārtu virzienā pārspējot Meņģeliešu vārtsargu otro reizi un kā vēlāk izrādījās, šis bija uzvaru nesošais vārtu guvums. Spēles rezultāts 2:1 par labu Strekai.

Otrajos pāros uz laukuma satikās Dinamo un Ropažu futbolisti, kur Dinamieši diezgan pārliecināti uzvarēja ar 5:0
Savukārt OCSK bez lielām grūtībam pārspēja Karturpurpeļus ar 7:0

Turpinājumā lielisku spēli parādīja FK Tīnūži, kas pirmajā periodā nonāca zaudētāju lomā pret Lielvārdiešiem ar 0:3, taču spēja atgūties, un Kļaviņa 2 pēc kārtas gūtie vārti bija kā grūdiens Tīnūžniekiem lai mača galotnē svinētu uzvaru ar 5:3
Tikmēr otrā laukuma pusē FK Fortūna izrēķinājās ar Suntažniekiem ar rezultātu 2:0

Rezultāti un vārtu guvēji.

OSC/FK 33 – EkoSolis 9:0
Vārti: M.Kazakovs (3), R.Ivanovs (2), D.Čaušs (1), R.Helvis (1), R.Seilis (1), P.Malves (1) – nav

Streka – Meņģele 2:1
Vārti: A.Bariņš (1), J.Malzubs (1) – U.Gžibovskis (1)

Dinamo/FK Ogre+ - Ropaži 5:0
Vārti: A.Kazakovs (2), A.Stefans (1), G.Karulis (1), A.Ozoliņš (1) - nav

OCSK – Karturpurpeļi 7:0
Vārti: A.Bērziņš (3), T.Ēriķis (2), E.Picka (1), M.Bormanis (1) – nav

FK Tīnūži – Lielvārde 5:3
Vārti: A.Kļaviņš (2), J.Bugra (1), J.Meļņiks (1), A.Krupnovs (1) – M.Bērziņš (2), D.Kiseļovs (1)

FK Fortūna/Deppo – Suntaži 2:0
Vārti: S.Lovčenovskis (1), M.Čerņavskis (1) - nav