Sveicināti Viesis • Reģistrācija • Ieeja

Mini-čats

 

Sekojam līdzi:

 

Øàáëîíû äëÿ Þêîç ñïîðòèâíîé òåìàòèêè

Ieejas forma

 

Ogres čempionāts futbolā 7x7

V. Komanda Sp. +/- P.
1 Streka
8 12 19
2 FK Fortūna 8 13 17
3 OCSK 7 17 14
4 Ikšķile 8  3 13
5 Dinamo Ogre 8  8 12
6 Antidopings 8 -5 12
7 Zuši 8 -4 11
8 FK Reinards 9 -9  9
9 SK Pārogre 8 -9  7
10 APU 8 -14  5
11 FK Tīnūži 8 -12  4

Nākamā spēle:

Iepriekšeja spēle:

 

Atbalsta

 

Skaitītāji


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 
Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

FK Tīnūži ciņa par 4. vietu

Ieteikt Draugiem.lv

Ogres novada atklātā futbola čempionāta 7x7 2015.gada sezonā aizvadīta pirmspēdējā kārta, kur priekšlaicīgi par turnīra uzvarētājiem kļuvuši "Strekas" futbolisti.

Rembatiešiem spēlē pret "Ogres zušiem" pietika arī ar neizšķirtu, taču "Streka" gāja uz maksimumu, ko arī paveica – 4:0. Divi goli Anatolija Starovoitova kontā. Tomēr īpaši jāizceļ uzvarētāju lieliskā statistika aizsardzībā un arī uzslavas Andrim Dimantam individuāli vārtsarga postenī – astoņas sausās spēles pēc kārtas. Beidzamo reizi bumba rembatiešu mūrī lidoja 3. kārtas mačā pret SK "Pārogre". Acīmredzot, pamatoti arī ticis izcīnīts čempionu tituls.

 
Tuvākie sekotāji Ogresgala "OCSK" savas izredzes līdz minimumam, bet nākamajā dienā (trešdienā) pilnībā samazināja pēc zaudējuma Salaspils komandai – 0:2. Par to ar precīziem raidījumiem parūpējās Vjačelsavs Minins un Aleksandrs Usmanovs. Tagad ogresgaliešiem nu ir jāsatraucas par pašreizējo sudraba pozīciju, ko apdraud tieši salaspilieši. Ja "OCSK" noslēdzošajā kārtā būs jātiekas pret jau priekšlaicīgi kronētajiem čempioniem, tad "Salaspili" sagaida, iespējams, vieglāks uzdevums – "Meņģele".
 
Atstatus goda pjedestāla sadalīšanai, patīkamu pārsteigumu sarūpējuši FK "Tīnūži" censoņi, kas soli pa solītim pakāpušies uz kopvērtējuma 4. vietu. To palīdzēja paveikt arī minimālā – 1:0 – uzvara pret pēdējā vietā esošo FK "Fortūna". Zelta gols komandas līdera Andreja Krupnova izpildījumā. Tikmēr "Dinamo Ogre" nespēja atslēgt FK "Lielvārde" vārtus, vienlaicīgi nosargājot neskartu arī savu cietoksni. Pēdējā kārtā tieši tīnūžnieki un dinamieši arī tiksies savā starpā, noskaidrojot "koka medaļas" īpašnieku. Neizšķirta gadījumā savas pretenzijas ir gatavs izvirzīt arī "Vecais Alberts" (pie nosacījuma, ja tiek uzveikts Ikšķiles "Futbols"), kas nupat tika pie punkta pret "Birzgali" – 1:1. Šajā duelī ar netveramiem raidījumiem atzīmējās albertietis Intars Grabovskis un oponents Armands Arājs, bet "Vecā Alberta" un arī turnīra bobmardieris Kristiāns Girvičs (12 goli) izcēlās ar nopelnīto noraidījumu.
 
Jau tabulas viducī un lejasgalā notiekošajos dueļos SK "Pārogre" un "Meņģele" uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, bet "Deppo" bez īpašām grūtībām tika galā ar "Futbolu" – 4:1, kur hat-trick sev sarūpēja Ruslans Lampickis.
 
Materiāls publicēts sadarbībā ar
OSPORTS.lv
 
Kategorija: Ogres novada čempionāts | Pievienoja: Janis11 (20.08.2015)
Skatījumu skaits: 451
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]