Sveicināti Viesis • Reģistrācija • Ieeja

Mini-čats

 

Sekojam līdzi:

 

Øàáëîíû äëÿ Þêîç ñïîðòèâíîé òåìàòèêè

Ieejas forma

 

Ogres čempionāts futbolā 7x7

V. Komanda Sp. +/- P.
1 Streka
8 12 19
2 FK Fortūna 8 13 17
3 OCSK 7 17 14
4 Ikšķile 8  3 13
5 Dinamo Ogre 8  8 12
6 Antidopings 8 -5 12
7 Zuši 8 -4 11
8 FK Reinards 9 -9  9
9 SK Pārogre 8 -9  7
10 APU 8 -14  5
11 FK Tīnūži 8 -12  4

Nākamā spēle:

Iepriekšeja spēle:

 

Atbalsta

 

Skaitītāji


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 
Galvenie » Raksti » Ogres novada čempionāts

13. novembrī atsāksies čempionāts telpu futbolā

Svētdien, 13. novembrī, pēc divu nedēļu pārtraukuma ar trešās kārtas spēlēm atsāksies Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Ogres stadiona hallē no pulksten 12.00 līdz 20.00 notiks astoņi mači, brīva šajā kārtā būs Rīgas komanda "Garāža".

Pulksten 12.00 "Streka" - "FK Tīnūži"
Gan Rembates "Streka", kas līdz šim aizvadījusi tikai vienu spēli, gan arī "FK Tīnūži", kas piedalījās divos mačos, līdz ši pie vārtu guvumiem vēl nav tikušas. Abām komandām līdz ši tikai pa vienam vārtu guvumam - rembatiešu rindās ar precīzu sitienu izcēlies Oskars Mežsargs, bet starp tīnūžniekiem - Artūrs Kulečovs

Pulksten 13.00 "Laimes Lācis" - "SK Pārogre"
Rīgas komanda "Laimes Lācis" divās pirmajās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, bet SK "Pārogre" kontā tikai viens punkts, kas tika gūt, nospēlējot neizšķirti ar "FK Salaspils".

Pulksten 14.00 "Baltijas JUMIS" - "FK Salaspils"
Arī Ogres komandai "Baltijas JUMIS" jau ir divas uzvaras un seši punkti, bet rezultatīvākā spēlētāja gods Mihailam Makarovas, kurš precīzi sitis trīs reizes. Salaspielieši pagaidām aizvadījuši vienu maču, gūstot vienu punktu.

Pulksten 15.00 "Zuši" - "PROF.LV"
Ogres "Zuši" turnīru sākusi ar diviem smagiem zaudējumiem, bet Ķeguma "PROF.LV" ir viens zaudējums un viens neizšķirts. Punktu ķegumieši izcīnīja mačā pret "Deppo/U40".

Pulksten 16.00 "Ogres Prestižs" - "Dinamo Ogre"
"Ogres Prestižs" ar divām pārliecinošām uzvarām šobrīd ir B grupas līdere, bet "Dinamo Ogre" čempionātu sāka ar zaudējumu, otrajā kārtā gan izcīnīja uzvaru. Rezultatīvākais "Ogres Prestiža" rindās ar trim gūtiem vārtiem ir Maksims Osipovs.

Pulksten 17.00 "Deppo/U40" - "Vecais Alberts"
Ogres "Deppo/U40" divās spēlēs tikusi tikai pie viena punkta, tieši tādas pašas sekmes bijušas arī Rīgas "Vecajam Albertam".

Pulksten 18.00 "FK Fortūna" - "OCSK"
Ogres "FK Fortūna" ar divās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem atrodas līderu grupā, bet Ogresgala "OCSK" vienu spēli uzvarējusi, otrā cīnījusies neizšķirti (4 punkti). Rezultatīvākais starp ogresgaliešiem ar četriem goliem ir Edžus Picka, bet "FK Fortūna" labā pa trim vārtiem guvuši Viktors Krasovs un Aleksejs Mozolis.

Pulksten 19.00 "Osports/ONSC" - "Birzgale"
Kārtas pēdējā mačā A grupas līdere "Osports/ONSC" (6 punkti) mērosies spēkiem ar pastarīti "Birzgali", kam divi zaudējumi un pagaidām neviena vārtu guvuma. Ogres komandā spēlē čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Emīls Muižnieks (7 vārti), Andreja Kondratjeva kontā trīs goli, bet Aleksejs Sanatovs izcēlies ar trim precīziem sitieniem.

Materiāls publicēts sadarbībā ar:

OSPORTS.lv

Kategorija: Ogres novada čempionāts | Pievienoja: Janis11 (12.11.2016)
Skatījumu skaits: 360
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]